BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - Dry Dog Food - 3 kg

BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg

BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - Dry Dog Food - 3 kg

Overall Rating: 4.7 / 5 (average from multiple review sources, as of 18 Sept 2026)
Based on a total of 107,261 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Total Price
Only 10 left in stock.
Direct debit Direct debit Mastercard Mastercard Visa Visa
£31.90
Free Delivery
BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - Dry Dog Food - 3 kg

Cheapest offer

BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - dry dog food - 3 kg
£31.90
Only 10 left in stock.
Amazon-marketplace.co.uk

🤖 Ask ChatGPT

BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - Dry Dog Food - 3 kg - Details

▶ Finding you the best price!

We have found 1 prices for BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - Dry Dog Food - 3 kg. Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.

BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - Dry Dog Food - 3 kg - Price Information

  • Cheapest price: £31.90
  • The cheapest price is offered by Amazon-marketplace.co.uk. You can order the product there.
  • The price range for the product BRIT Care Dog Sustainable Adult Small Breed Chicken & Insect - Dry Dog Food - 3 kg is €£31.90to €£31.90 with a total of 1 offers.
  • Payment methods: The online shop Amazon-marketplace.co.uk supports: Direct debit, Mastercard, Visa
  • Delivery: The shortest delivery time is Only 10 left in stock. working days offered by Amazon-marketplace.co.uk.

Similar products

Brit Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit Dog Food 3kg Clear
Brit Care Hypoallergenic Adult Weight Loss Rabbit Dog Food 3kg Clear
£16.00
Compare 2 prices
ebay.co.uk
Delivery from £20.99
Dry food for adult dogs - BRIT Care Grain-free Adult Salmon - 3 kg
Dry food for adult dogs - BRIT Care Grain-free Adult Salmon - 3 kg
£15.00
Compare 2 prices
ebay.co.uk
Delivery from £20.99
BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - Dry Dog Food - 3 kg
BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - Dry Dog Food - 3 kg
£32.07
£10.69 / kg
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Brit Care Mini Hair Skin 2 kg Salmon HARRING
Brit Care Mini Hair Skin 2 kg Salmon HARRING
£36.00
£18.00 / kg
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - Dry Dog Food - 3 kg
BRIT Care Hypoallergenic Puppy Lamb - Dry Dog Food - 3 kg
£34.23
£11.41 / kg
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Don't forget your voucher code: