Used Offers from
Overall Rating: 4.8 / 5 (average from multiple review sources, as of 13 May 2026)
Based on a total of 252 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
Cheapest Total Price
Usually dispatched within 4 to 5 days
Direct debit Direct debit Visa Visa Mastercard Mastercard
Free Delivery
Sources & Transparency:
Notice:
Cheapest Price
Usually dispatched within 2 to 3 days
🤖 Ask ChatGPT
▶ Finding you the best price!
  • The cheapest price is offered by Amazon-marketplace.co.uk. You can order the product there.
Similar products
Electronic devices Capacitor kit Aluminum Electrolytic Capacitors 10pcs 25V 50V 100V 450V Capacitor 10UF 220UF 1000UF 3300UF DIY Fixed electrolytic Capacitor capacitors (Size : 25V 3300 Energy storag
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Electronic devices Capacitor kit 10pcs 10V 16V 25V 35V 50V 400V High Frequency Low ESR Aluminum Capacitor 100UF 220UF 330UF 470UF 680UF 1500UF 2200UF 3300UF capacitors (Size : 400V6.8UF 1 Energy stor
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Electronic devices Capacitor kit Automobile Rectifier Module Capacitor 2.7V360F Capacitor Fuel Saving Power 16V 60F 500f capacitors Energy storage elements (Size : 2.7V500F)