Fairy Lemon Detergent - 320ml
Fairy Lemon Detergent - 320ml
Overall Rating: 3.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 42 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 42 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Price
Unknown
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£1.49
Delivery from £7.95
Fairy Washing Up Liquid Lemon 320 ml
Overall Rating: 4.0 / 5 (average from multiple review sources, as of 20 Sept 2026)
Based on a total of 33,784 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 33,784 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
1 Working Day
PayPal
PayPal
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£2.03
Delivery from £2.95
Washing Up Liquid 320ml Lemon
Overall Rating: 4.4 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 137,508 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 137,508 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Total Price
1 day
PayPal
PayPal
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£4.31
Free Delivery
Fairy Washing Up Liquid Lemon 320ml - White / Lemon
Overall Rating: 3.7 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 560,030 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 560,030 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
3-5 working days
PayPal
PayPal
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£7.19
Delivery from £3.95
🤖 Ask ChatGPT
💡 Is it worth the price?
🔁 Better alternatives?
⭐ What do users say?
Fairy Lemon Detergent - 320ml - Details
▶ Finding you the best price!
We have found 4 prices for Fairy Lemon Detergent - 320ml. Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.
Fairy Lemon Detergent - 320ml - Price Information
- Cheapest price: £1.49
- The cheapest price is offered by uk.plusshop.com. You can order the product there.
- The price range for the product Fairy Lemon Detergent - 320ml is €£1.49to €£7.19 with a total of 4 offers.
- Payment methods: The online shop uk.plusshop.com supports: Mastercard, Visa
- Delivery: The shortest delivery time is Unknown working days offered by uk.plusshop.com.
Similar products
FAIRY 5L W/Up Liquid Lemon Lab
£22.39
£4.48 / l
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fairy Max Power Hand Washing-Up Liquid Lemon 370 ml, Easy and Effortless Cleaning, Even on the Oily Pots and Pans
£7.99
£21.59 / l
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fairy Platinum+ Complete Dishwasher Tablets 114ct, Fairy Dishwasher Tablets Platinum Plus, Dishwasher Tablets Bulk
£19.63
amazon.co.uk
Free Delivery
Fairy Platinum Plus All-In-One Dishwasher Tablets Bulk, Lemon, 100 Tablets (20 x 5)
£26.14
£0.26 / count
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fairy Washing Up Liquid Lemon 320ml - White / Original
£7.19
Therange.co.uk
Delivery from £3.95
Don't forget your voucher code:
Report Illegal Concerns
You are about to report a violation based on the EU Digital Services Act (DSA).