HAZET set di adattatori per chiavi ad anello a cricchetto 606/4SPC, con pomello di bloccaggio, set da 4 pezzi, 3 adattatori per chiavi ad anello a cricchetto con pomello di bloccaggio

HAZET 606/4SPC Increasing / Reducing Adapter Set, ratchet

HAZET set di adattatori per chiavi ad anello a cricchetto 606/4SPC, con pomello di bloccaggio, set da 4 pezzi, 3 adattatori per chiavi ad anello a cricchetto con pomello di bloccaggio

Cheapest Total Price
Usually dispatched within 3 to 4 days
£39.52
Delivery from £6.26

HAZET set di adattatori per chiavi ad anello a cricchetto 606/4SPC, con pomello di bloccaggio, set da 4 pezzi, 3 adattatori per chiavi ad anello a cricchetto con pomello di bloccaggio

In stock. Express Delivery available with Amazon Prime.
£50.88
Free Delivery

Increasing/Reducing Adapter Set, ratche HAZET 606/4SPC

Will usually delivered within 7 - 14 working days of receiving cleared payment.
£57.61
Free Delivery
HAZET set di adattatori per chiavi ad anello a cricchetto 606/4SPC, con pomello di bloccaggio, set da 4 pezzi, 3 adattatori per chiavi ad anello a cricchetto con pomello di bloccaggio

Cheapest offer

Simple: The adapters are easy to use. Om de gewenste adapter te gebruiken, wordt deze eenvoudig op het open uiteinde van de ringsleutel of ratel geplaatst en stevig vastgezet door op de vergrendelknop te drukken Universal: with a 50 litre inhoud is hij universeel toepasbaar en kan hij has been made as opvangbak for vloeistoffeen, maar ook as opslag- of transportbak voor gereedschap, plans, bouw materials and other materials LEVERINGSVOORWAARDEN: 1x HAZET multifunctionele charging 197-50 | universal gebruik | large capacity | afmetingen: 80.01 x 51.99 x 10.01 cm | weight: 0.15 kg | produced according to DIN ISO 16901, Weight: 0.29101018584 pounds, Manufacturer: HAZET-WERK
£39.52
Usually dispatched within 3 to 4 days
Amazon-marketplace.co.uk

Similar products

Increasing/Reducing Adapter Set, ratche HAZET 606/4SPC
£57.61
Go to shop
ebay.co.uk
Free Delivery