La'dor Volumising Shampoo Wonder Bubble, 250ml
La'dor Volumising Shampoo Wonder Bubble, 250ml
Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 17 Sept 2026)
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Price
Will usually delivered within 5 - 12 working days of receiving cleared payment.
Other
Other
PayPal
PayPal
Wallet
Wallet
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Apple Pay
Apple Pay
Diners Club
Diners Club
£11.29
GBP 4.52 / 100ml
Delivery from £4.99
La'dor Wonder Bubble, Volume-enhancing Shampoo - 250 ml
Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 17 Sept 2026)
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 3 - 11 working days of receiving cleared payment.
Other
Other
PayPal
PayPal
Wallet
Wallet
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Apple Pay
Apple Pay
Diners Club
Diners Club
£11.99
Delivery from £7.99
Lador Wonder Bubble Shampoo 250ml
Overall Rating: 4.7 / 5 (average from multiple review sources, as of 18 Sept 2026)
Based on a total of 107,261 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 107,261 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Total Price
Only 2 left in stock (more on the way).
Direct debit
Direct debit
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£14.37
Free Delivery
La'Dor Wonder Bubble Shampoo 250 ml
Overall Rating: 2.3 / 5 (average from multiple review sources, as of 17 Sept 2026)
Based on a total of 2,642 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 2,642 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
2-7 days delivery
PayPal
PayPal
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£20.99
Delivery from £4.95
🤖 Ask ChatGPT
💡 Is it worth the price?
🔁 Better alternatives?
⭐ What do users say?
La'dor Volumising Shampoo Wonder Bubble, 250ml - Details
▶ Finding you the best price!
We have found 4 prices for La'dor Volumising Shampoo Wonder Bubble, 250ml. Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.
La'dor Volumising Shampoo Wonder Bubble, 250ml - Price Information
- Cheapest price: £11.29
- The cheapest price is offered by ebay.co.uk. You can order the product there.
- The price range for the product La'dor Volumising Shampoo Wonder Bubble, 250ml is €£11.29to €£20.99 with a total of 4 offers.
- Payment methods: The online shop ebay.co.uk supports: Other, PayPal, Wallet, Mastercard, Visa, Apple Pay, Diners Club
- Delivery: The shortest delivery time is Will usually delivered within 5 - 12 working days of receiving cleared payment. working days offered by ebay.co.uk.
Similar products
La'dor Volumising Curl Shampoo for curly hair - 530 ml
£13.09
GBP 2.47 / 100ml
ebay.co.uk
Delivery from £4.99
La'dor Volumising Shampoo Wonder Bubble, 250ml
£11.29
GBP 4.52 / 100ml
ebay.co.uk
Delivery from £4.99
La'dor Moisture Balancing Volumising Conditioner 530ml Hair Care Sulphate Free
£13.80
GBP 2.60 / 100ml
ebay.co.uk
Delivery from £4.99
Don't forget your voucher code:
Report Illegal Concerns
You are about to report a violation based on the EU Digital Services Act (DSA).