Leatt Adv Hydradri 7.5 Off-road Boots Black EU 48 Men

LEATT LEATT - Boots ADV HydraDri 7.5 Stealth 2024 13

Leatt Adv Hydradri 7.5 Off-road Boots Black EU 48 Men

Cheapest Total Price
8-10 working days
£281.99
Delivery from £4.99

Leatt 7.5 HydraDri Waterproof Adventure Motorcycle Motorbike Boots - Stealth

Will usually delivered within 3 - 6 working days of receiving cleared payment.
£339.00
Free Delivery
Leatt Adv Hydradri 7.5 Off-road Boots Black EU 48 Men

Cheapest offer

Leatt HydraDri 7.5 Waterproof Motocross Boots - Premium All-Weather Protection with Superior Comfort.Waterproof.Breathable.Adventure-Ready.De Leatt HydraDri 7.5 Waterproof Motocross Boots zijn ontworpen voor rijders die topprestaties eisen in alle weersomstandigheden.Met een geavanceerde HydraDri EVO-membraan bieden deze laarzen een waterdichtheid van 20.000 mm en een ademend vermogen van 20.000 g/m², waardoor je voeten droog en comfortabel blijven, ongeacht de omstandigheden.revzilla.com.Het duurzame nubuck leer met extra waterafstotende behandeling zorgt voor langdurige bescherming en comfort.De laarzen zijn voorzien van een SlideLock-systeem voor een optimale afsluiting en gesmede aluminium gespen met een over-lock systeem voor extra veiligheid.Dankzij het 3DF-schuim in het enkelgebied en de versterkte scheenplaat bieden deze laarzen uitstekende bescherming tegen impact.Belangrijkste Kenmerken:✅ HydraDri EVO-membraan:Waterdicht en ademend (20.000 mm / 20.000 g/m²).✅ Duurzaam nubuck
£281.99
8-10 working days
motardinn.com (UK)

Similar products

Leatt 3022060186 Boots 3.5, Us13/Uk12/Eu48/Cm 31.5, Orange
£148.84
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £19.00
Leatt Adventure HydraDri 7.5, boots waterproof 47 EU Brown/Black
£285.49
Compare 2 prices
motardinn.com (UK)
Delivery from £4.99
Leatt 4.5 Motocross Boots, white, 7 (40.5)
£328.11
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £9.99
Leatt Adventure HydraDri 7.5, short boots waterproof 45.5 EU Black/Grey/Gold
£225.49
Compare 2 prices
motardinn.com (UK)
Delivery from £7.99
Leatt 3.5 Hydradri Off-road Boots Black EU 47
£222.99
Go to shop
motardinn.com (UK)
Delivery from £9.49