Meanwell SDR-960-24 Power Supply - 960W 24V 40A - Slim High Effi.
Used Offers from
Overall Rating: 4.8 / 5 (average from multiple review sources, as of 13 May 2026)
Based on a total of 252 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
Cheapest Total Price
Usually dispatched within 4 to 5 days
Direct debit Direct debit Visa Visa Mastercard Mastercard
Free Delivery
Sources & Transparency:
Notice:
In stock
Free Delivery
🤖 Ask ChatGPT
Meanwell SDR-960-24 Power Supply - 960W 24V 40A - Slim High Effi. - Details
▶ Finding you the best price!
We have found 2 prices for Meanwell SDR-960-24 Power Supply - 960W 24V 40A - Slim High Effi.. Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.
Meanwell SDR-960-24 Power Supply - 960W 24V 40A - Slim High Effi. - Price Information
  • The cheapest price is offered by Amazon-marketplace.co.uk. You can order the product there.
Cheapest offer