PHOENIX CONTACT Power supply DIN Rail STEP3-PS/1AC/24DC/0.63/PT 1088495 24 V/DC 0.63 A 15 W 1 pc(s)
Cheapest Price
In stock
Direct debit Direct debit Visa Visa Mastercard Mastercard
Phoenix Contact 1088495 STEP3-PS DIN-rail PSU 24 V DC 0.63 A 15 W ...
Unknown
In stock
🤖 Ask ChatGPT
PHOENIX CONTACT Power supply DIN Rail STEP3-PS/1AC/24DC/0.63/PT 1088495 24 V/DC 0.63 A 15 W 1 pc(s) - Details
▶ Finding you the best price!
We have found 4 prices for PHOENIX CONTACT Power supply DIN Rail STEP3-PS/1AC/24DC/0.63/PT 1088495 24 V/DC 0.63 A 15 W 1 pc(s). Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.
PHOENIX CONTACT Power supply DIN Rail STEP3-PS/1AC/24DC/0.63/PT 1088495 24 V/DC 0.63 A 15 W 1 pc(s) - Price Information
  • The cheapest price is offered by Amazon-marketplace.co.uk. You can order the product there.
Similar products
Phoenix Contact 1004066 Power over Ethernet Injector - INJ 2113-T, 60W
Go to shop
ebay.co.uk
Free Delivery
Phoenix Contact 2702409 TC EXTENDER 2001 ETH-2S Industrial Etherne...
Go to shop
Rapidonline.com(UK)
Phoenix Contact 2703005 Power over Ethernet Injector - INJ 1000, 30W, 2x RJ45
ebay.co.uk
Free Delivery
Cheapest offer
Power increase up to 100% · Conductor/platinum connection direction: 45° · Certification en-60335 · Reduction of construction width by 1 TE · Efficiency: 94% · No-load losses: 0.1 W 12V power supplies are ideal for electric mobility, the 3A device is available for power to single-board computers The flat power supply with NEC-Class-2 approval is specifically designed for the US market This text was translated by a machine