Rust-Oleum Black Scrubbable Kitchen Cupboard Paint in Satin Finish - Dark Magic 750ml

Rust-Oleum Dark Magic Satin Kitchen Cupboard Paint 750Ml

Rust-Oleum Black Scrubbable Kitchen Cupboard Paint in Satin Finish - Dark Magic 750ml

Overall Rating: 2.4 / 5 (average from multiple review sources, as of 18 Sept 2026)
Based on a total of 48,234 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Total Price
Only 1 left in stock.
Direct debit Direct debit Mastercard Mastercard Visa Visa
£26.00
Free Delivery

Rust-Oleum Dark Magic Satin Kitchen Cupboard Paint 750Ml

Overall Rating: 3.0 / 5 (average from multiple review sources, as of 19 Sept 2026)
Based on a total of 38,138 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
1-3 working days
PayPal PayPal Mastercard Mastercard Visa Visa
£31.99
Delivery from £6.00

Rust-Oleum Black Scrubbable Kitchen Cupboard Paint in Satin Finish - Dark Magic 750ml

Overall Rating: 4.4 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 137,508 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
2-3 days
PayPal PayPal Mastercard Mastercard Visa Visa
£34.77
Free Delivery
Rust-Oleum Black Scrubbable Kitchen Cupboard Paint in Satin Finish - Dark Magic 750ml

Cheapest offer

Giving your kitchen a refresh has never been easier with Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint, easily applied to melamine, wood and laminate cupboards Available in a Satin finish to add a touch of glamour, choose from 150 stunning colours to complement any kitchen colour scheme No primer or topcoat needed, this paint is hard-wearing, scrubbable and has increased durability against everyday spills and stains The highly pigmented formula is easy to apply by brush or roller for lasting coverage that goes a long way, even on varnished or painted surfaces Upcycle your kitchen cabinets at less cost to you and the environment with a paint that’s made in the UK, water based and available in a 750ml infinitely recyclable tin
£26.00
Only 1 left in stock.
amazon.co.uk

🤖 Ask ChatGPT

Rust-Oleum Black Scrubbable Kitchen Cupboard Paint in Satin Finish - Dark Magic 750ml - Details

▶ Finding you the best price!

We have found 3 prices for Rust-Oleum Black Scrubbable Kitchen Cupboard Paint in Satin Finish - Dark Magic 750ml. Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.

Rust-Oleum Black Scrubbable Kitchen Cupboard Paint in Satin Finish - Dark Magic 750ml - Price Information

  • Cheapest price: £26.00
  • The cheapest price is offered by amazon.co.uk. You can order the product there.
  • The price range for the product Rust-Oleum Black Scrubbable Kitchen Cupboard Paint in Satin Finish - Dark Magic 750ml is €£26.00to €£34.77 with a total of 3 offers.
  • Payment methods: The online shop amazon.co.uk supports: Direct debit, Mastercard, Visa
  • Delivery: The shortest delivery time is Only 1 left in stock. working days offered by amazon.co.uk.

Similar products

Rust-Oleum Dark Grey Radiator Paint in Matt Finish - Slate 750ml
Rust-Oleum Dark Grey Radiator Paint in Matt Finish - Slate 750ml
£23.99
£31.99 / l
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Rust-Oleum Dark Brown Matt Furniture Finishing Wax, 400Ml
Rust-Oleum Dark Brown Matt Furniture Finishing Wax, 400Ml
£14.00
Compare 8 prices
Very.co.uk
Delivery from £3.99
Rust-Oleum Dark Purple Mould Resistant Garden Paint in Matt Finish - Grape Soda 750ml
Rust-Oleum Dark Purple Mould Resistant Garden Paint in Matt Finish - Grape Soda 750ml
£22.99
Compare 2 prices
Diy.com (B&Q)
Delivery from £6.00
Rust-Oleum Dark Green Water-Resistant Bathroom Wall & Ceiling Paint - Serenity 2.5L
Rust-Oleum Dark Green Water-Resistant Bathroom Wall & Ceiling Paint - Serenity 2.5L
£31.00
£12.40 / l
Compare 4 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Rust-Oleum AE0040015E8 Painters Touch Dark Grey Gloss Multi Purpose Spray Paint 400ml
Rust-Oleum AE0040015E8 Painters Touch Dark Grey Gloss Multi Purpose Spray Paint 400ml
£9.97
£24.93 / l
Compare 4 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Don't forget your voucher code: