Rust-Oleum Off White Kitchen Cupboard Matt Paint - Antique White 750ml

Rust-Oleum Off White Kitchen Cupboard Matt Paint - Antique White 750ml

Rust-Oleum Off White Kitchen Cupboard Matt Paint - Antique White 750ml

Overall Rating: 2.3 / 5 (average from multiple review sources, as of 3 Oct 2026)
Based on a total of 47,822 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Total Price
Only 1 left in stock.
Direct debit Direct debit Mastercard Mastercard Visa Visa
£22.50
Free Delivery

Rust-Oleum Kitchen Cupboard Antique White Washable Matt Paint 750ml

Overall Rating: 3.4 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 98,713 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Price
2-4 working days
PayPal PayPal Mastercard Mastercard Visa Visa
£22.50
Delivery from £5.99

Rust-Oleum Matt Kitchen Cupboard Paint Antique White 750Ml

Overall Rating: 4.6 / 5 (average from multiple review sources, as of 3 Oct 2026)
Based on a total of 18,281 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Same day to next day delivery
Direct debit Direct debit PayPal PayPal Mastercard Mastercard Visa Visa Klarna Klarna
£24.00
Delivery from £3.99

Off White Kitchen Cupboard Watercolour Paint in Matt Finish - Antique White 750ml

Overall Rating: 4.4 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 137,508 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
2-3 days
PayPal PayPal Mastercard Mastercard Visa Visa
£30.09
Free Delivery
Rust-Oleum Off White Kitchen Cupboard Matt Paint - Antique White 750ml

Cheapest offer

♦ Spice up your kitchen with Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint. ♦ Our premium chalky blend is a pure treat for kitchen cupboard doors ♦ Ultra-flat matt with incredible depth of colour ♦ Mouth-watering soft luxurious finish ♦ Scrubbable ♦ water resistant ♦ Ultra durable ♦ No compromise on durability, this paint is hard wearing enough to handle regular wipe downs of splashes and splatters and stands up to cannoning corks! ♦ With no primer* or top coat required, this is a recipe for success ♦ Suitable for wood and melamine surfaces ♦ You can even apply over old paint and varnish ♦ Exceptional coverage every time ♦ Touch dry in just 1 hour ♦ Not for use on counter tops or direct metal
£22.50
Only 1 left in stock.
amazon.co.uk

🤖 Ask ChatGPT

Rust-Oleum Off White Kitchen Cupboard Matt Paint - Antique White 750ml - Details

▶ Finding you the best price!

We have found 4 prices for Rust-Oleum Off White Kitchen Cupboard Matt Paint - Antique White 750ml. Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.

Rust-Oleum Off White Kitchen Cupboard Matt Paint - Antique White 750ml - Price Information

  • Cheapest price: £22.50
  • The cheapest price is offered by amazon.co.uk. You can order the product there.
  • The price range for the product Rust-Oleum Off White Kitchen Cupboard Matt Paint - Antique White 750ml is €£22.50to €£30.09 with a total of 4 offers.
  • Payment methods: The online shop amazon.co.uk supports: Direct debit, Mastercard, Visa
  • Delivery: The shortest delivery time is Only 1 left in stock. working days offered by amazon.co.uk.

Similar products

Rust-Oleum Off White Kitchen Cupboard Matt Paint - Moonstone 750ml
Rust-Oleum Off White Kitchen Cupboard Matt Paint - Moonstone 750ml
£26.00
£34.67 / l
Compare 4 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Rust-Oleum Off White Upcycled Furniture Paint in Chalky Finish - Moonstone 750ml
Rust-Oleum Off White Upcycled Furniture Paint in Chalky Finish - Moonstone 750ml
£17.99
Compare 2 prices
Diy.com (B&Q)
Delivery from £6.00
Rust-Oleum Off White Washable Kitchen Wall Paint in Matt Finish - Antique White 2.5L
Rust-Oleum Off White Washable Kitchen Wall Paint in Matt Finish - Antique White 2.5L
£24.00
£9.60 / l
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Rust-Oleum Off White Kitchen Cupboard Matt Paint - Shortbread 750ml
Rust-Oleum Off White Kitchen Cupboard Matt Paint - Shortbread 750ml
£29.99
£39.99 / l
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Rust-Oleum Off White Furniture & Skirting Board Paint in Satin Finish - Antique White 750ml
Rust-Oleum Off White Furniture & Skirting Board Paint in Satin Finish - Antique White 750ml
£20.50
£27.33 / l
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Don't forget your voucher code: