Samsung The Frame TQ55LS03D 55 Inch (55 ") QLED 4K Smart TV 2024
Samsung QE55LS03DAUXXU TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
Cheapest Total Price
Usually dispatched within 2 to 3 days
Direct debit Direct debit Visa Visa Mastercard Mastercard
Free Delivery
In stock
🤖 Ask ChatGPT
Product Information
Weight & dimensions
Weight (without stand) 16.9 kg
Height (without stand) 708.8 mm
Depth (without stand) 24.9 mm
Width (without stand) 1237.9 mm
Weight (with stand) 17.3 kg
Height (with stand) 743.4 mm
Depth (with stand) 227.8 mm
Width (with stand) 1237.9 mm