Sebastian Professional Potion 9 Leave-In Conditioner & Styling Cream 145 Ml

Sebastian Professional Potion 9 Nourishing Hair Cream 145 ml

Sebastian Professional Potion 9 Leave-In Conditioner & Styling Cream 145 Ml

Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 17 Sept 2026)
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Total Price
Will usually delivered within 11 - 18 working days of receiving cleared payment.
Other Other PayPal PayPal Wallet Wallet Mastercard Mastercard Visa Visa Apple Pay Apple Pay Diners Club Diners Club
£50.68
Delivery from £12.16
Sebastian Professional Potion 9 Leave-In Conditioner & Styling Cream 145 Ml

Cheapest offer

Department: Unisex / Type: Leave-In / Contents: 145 ml / Number of Units: 0,15 / Formulation: Cream / Hair Type: All Hair Types / Measuring Unit: L / Suitable For: Hair / Product Line: Potion 9
£50.68
Will usually delivered within 11 - 18 working days of receiving cleared payment.
ebay.co.uk

🤖 Ask ChatGPT

Sebastian Professional Potion 9 Leave-In Conditioner & Styling Cream 145 Ml - Details

▶ Finding you the best price!

We have found 1 prices for Sebastian Professional Potion 9 Leave-In Conditioner & Styling Cream 145 Ml. Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.

Sebastian Professional Potion 9 Leave-In Conditioner & Styling Cream 145 Ml - Price Information

  • Cheapest price: £50.68
  • The cheapest price is offered by ebay.co.uk. You can order the product there.
  • The price range for the product Sebastian Professional Potion 9 Leave-In Conditioner & Styling Cream 145 Ml is €£50.68to €£50.68 with a total of 1 offers.
  • Payment methods: The online shop ebay.co.uk supports: Other, PayPal, Wallet, Mastercard, Visa, Apple Pay, Diners Club
  • Delivery: The shortest delivery time is Will usually delivered within 11 - 18 working days of receiving cleared payment. working days offered by ebay.co.uk.

Similar products

Sebastian Professional Potion 9 Nourishing Conditioner 1000ml
Sebastian Professional Potion 9 Nourishing Conditioner 1000ml
£40.76
£50.95 / 1 l
Compare 4 prices
parfumdreams.co.uk
Free Delivery
Sebastian Professional Potion 9 Nourishing Shampoo 280ml
Sebastian Professional Potion 9 Nourishing Shampoo 280ml
£20.62
£73.64 / 1 l
Compare 2 prices
parfumdreams.co.uk
Delivery from £3.95
Sebastian Professional Potion 9 Super Luxe Styling Drops 30ml
Sebastian Professional Potion 9 Super Luxe Styling Drops 30ml
£28.09
£936.33 / 1 l
Compare 2 prices
parfumdreams.co.uk
Delivery from £3.95
Sebastian Professional Potion 9 Nourishing Conditioner 200 ml
Sebastian Professional Potion 9 Nourishing Conditioner 200 ml
£20.62
£103.10 / 1 l
Compare 2 prices
parfumdreams.co.uk
Delivery from £3.95
Sebastian Professional Potion 9 Lite Conditioning & Styling Spray 150ml
Sebastian Professional Potion 9 Lite Conditioning & Styling Spray 150ml
£19.96
£166.33 / 1 l
Compare 2 prices
parfumdreams.co.uk
Delivery from £3.95
Don't forget your voucher code: