V-TUF Mammoth240 Stainless + 20FT Gutter Cleaning Set (230V)
Used Offers from
Overall Rating: 4.3 / 5 (average from multiple review sources, as of 8 May 2026)
Based on a total of 65,665 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
Cheapest Price
3 working days
V-TUF MAMMOTH240-STGCX20 Wet and Dry Vacuum Cleaner and Gutter Cleaning Set Kit 50mm - Size: 90 x 50 x 60cm - Multi - Wilko
Overall Rating: 3.4 / 5 (average from multiple review sources, as of 12 May 2026)
Based on a total of 96,769 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
Notice:
2-4 working days
PayPal PayPal Visa Visa Mastercard Mastercard
Free Delivery
🤖 Ask ChatGPT
V-TUF Mammoth240 Stainless + 20FT Gutter Cleaning Set (230V) - Details
▶ Finding you the best price!
We have found 2 prices for V-TUF Mammoth240 Stainless + 20FT Gutter Cleaning Set (230V). Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.
V-TUF Mammoth240 Stainless + 20FT Gutter Cleaning Set (230V) - Price Information
  • The cheapest price is offered by Machinemart.co.uk. You can order the product there.
Similar products
V-TUF MAMMOTH Twin Motor Wet & Dry Industrial Vacuum Cleaner (2400W_240V_80ltr)
Compare 4 prices
bradfords.co.uk
Free Delivery
V-TUF Mammoth Stainless 80l 3500W 240V + 28ft Gutter Cleaning Set Bundle (230V)
Go to shop
Machinemart.co.uk