Xilence XPF120X.B.PWM 120 mm PWM FDB Case Fan, 4Pin, Black
Used Offers from
Xilence L?+fter 120120 Performance X (X NEW
Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 8 May 2026)
Based on a total of 22,794 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
Cheapest Total Price
Will usually delivered within 14 - 16 working days of receiving cleared payment.
PayPal PayPal Visa Visa Mastercard Mastercard
Free Delivery
Xilence XPF120X.B.PWM 120 mm Quiet FDB Case Fan, 4PIN, Easy Installation, 450 mm Cable Length, Fluid Dynamic Bearing Technology, Good Cooling Airflow in Gaming PC, Black
Overall Rating: 4.8 / 5 (average from multiple review sources, as of 13 May 2026)
Based on a total of 252 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
Notice:
In stock. Express Delivery available with Amazon Prime.
Direct debit Direct debit Visa Visa Mastercard Mastercard
Free Delivery
Usually dispatched within 4 to 5 days