fimo effect soft

(215 offers*)
Filter
FIMO EFFECT/SOFT/PROFESSIONAL COLOUR PACKS 12 OR 24 BLOCKS
FIMO EFFECT/SOFT/PROFESSIONAL COLOUR PACKS 12 OR 24 BLOCKS
£32.35
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
Fimo Effect Soft - 56 g, Silver 812
Fimo Effect Soft - 56 g, Silver 812
£3.99
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
FIMO Effect Oven Hardening Modelling Clay - (12 x 25G) (8013 C12-1)
FIMO Effect Oven Hardening Modelling Clay - (12 x 25G) (8013 C12-1)
£18.99
Compare 2 prices
waterstones.com
Delivery from £3.99
Fimo Soft and Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 6 Colours - Christmas Tones
Fimo Soft and Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 6 Colours - Christmas Tones
£17.95
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 8 - The Sun & Fun Collection
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 8 - The Sun & Fun Collection
£25.06
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 9 - The Japandi Collection
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 9 - The Japandi Collection
£28.81
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8025 HTC2 FIMO Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - How-to-Create-Set, Denim Effect (Pack of 8 Pieces Including FIMO Soft Blocks and Accessories)
STAEDTLER 8025 HTC2 FIMO Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - How-to-Create-Set, Denim Effect (Pack of 8 Pieces Including FIMO Soft Blocks and Accessories)
£7.72
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 8 - The Bohemian Dream Collection
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 8 - The Bohemian Dream Collection
£22.88
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 8 - The Chai Latte Collection
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 8 - The Chai Latte Collection
£22.78
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Light Silver Pearl
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Light Silver Pearl
£5.99
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 8 - The Beach O'Clock Collection
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 8 - The Beach O'Clock Collection
£24.81
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler - Fimo effect 57g, Translucent Yellow
Staedtler - Fimo effect 57g, Translucent Yellow
£5.99
Compare 2 prices
onbuy.com
Free Delivery
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 9 - The Christmas Candy Collection
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 9 - The Christmas Candy Collection
£28.16
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Vanilla
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Vanilla
£3.50
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 6 Colours - Mellow Tones
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 6 Colours - Mellow Tones
£25.92
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler - Fimo effect 57g, Glitter Purple
Staedtler - Fimo effect 57g, Glitter Purple
£3.99
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 8 - The Anemone Collection
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 8 - The Anemone Collection
£23.99
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler : Fimo Effect 57g : Rose
Staedtler : Fimo Effect 57g : Rose
£4.32
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 8 - The Strawberry Cheesecake Collection
FIMO Soft & Effect Polymer Oven Modelling Clay - 57g - Set of 8 - The Strawberry Cheesecake Collection
£24.61
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Aqua
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Aqua
£5.99
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8023 C12-4 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Natural Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-4 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Natural Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£11.64
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
Staedtler FIMO Effect 8020-106 Oven-hardening Modelling Clay 57 g – Citrus
Staedtler FIMO Effect 8020-106 Oven-hardening Modelling Clay 57 g – Citrus
£3.49
£61.23 / kg
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8023 C12-5 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Fashion Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-5 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Fashion Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£12.07
£40.23 / kg
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
STAEDTLER 8021-53 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Tropical Green (1 x 454g Block)
STAEDTLER 8021-53 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Tropical Green (1 x 454g Block)
£12.98
£28.59 / kg
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Lilac Pearl
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Lilac Pearl
£5.99
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8021-33 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Brilliant Blue (1 x 454g Block)
STAEDTLER 8021-33 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Brilliant Blue (1 x 454g Block)
£16.17
£35.62 / kg
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8010-201 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Neon Fuschia (57g)
STAEDTLER 8010-201 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Neon Fuschia (57g)
£4.29
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8023 C12-2 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Brilliant Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-2 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Brilliant Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£12.99
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler FIMO Soft 8020-505 Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, Pastel Mint, 57 g
Staedtler FIMO Soft 8020-505 Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, Pastel Mint, 57 g
£3.49
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-42 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Tangerine (1 x 454g Block)
STAEDTLER 8021-42 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Tangerine (1 x 454g Block)
£12.95
£28.52 / kg
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay 8010-101 – Neon Yellow (57 g)
Staedtler FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay 8010-101 – Neon Yellow (57 g)
£3.95
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER FIMO Effect 8020-306 Oven Hardening Modelling Clay, 57 g - Blue Ice Quartz
STAEDTLER FIMO Effect 8020-306 Oven Hardening Modelling Clay, 57 g - Blue Ice Quartz
£3.95
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler Fimo Effect 8020-81 Oven Hardening Modelling Clay 57g - Silver Metal, 1 Pack
Staedtler Fimo Effect 8020-81 Oven Hardening Modelling Clay 57g - Silver Metal, 1 Pack
£3.95
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 454g Block)
STAEDTLER 8021-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 454g Block)
£13.09
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-2 P FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Christmas Red (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-2 P FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Christmas Red (1 x 57g Block)
£3.99
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

🤖 Ask ChatGPT

Informations about "fimo effect soft"

Compare 215 offers for your search.

Pricehunter was able to locate products in 31 categories, ranging from £3.41 to £55.53.

About "fimo effect soft"

  • In total, Pricehunter was able to locate 5 offers, from web-shops such as amazon.co.uk, Amazon-marketplace.co.uk, onbuy.com and Kidinn.com (UK).
  • After having chosen your supplier you may also choose the delivery company. 2 delivery companies are available Staedtler and Fimo being the most popular.
  • The most offers (76) were found in the price range from £3.00 to £3.99.
  • Customers who looked for this item also found interesting.
  • With our extensive colour palette you can select your favourite colour for your article. Of the available 0 shades is the most frequently chosen.
Don't forget your voucher code: