STAEDTLER 8023 C12-1 FIMO Soft Oven Hardening Polymer Modelling Clay - Basic Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£8.00
amazon.co.uk
Free Delivery
Fimo Kids Form & Play Kits Polymer Modelling Oven Bake Clay Sets - Choose Yours
£6.95
onbuy.com
Free Delivery
bruder 02774 Man TGA Low Loader with Manitou Telescopic Loader MLT 633-1:16 Vehicles, Lowloader, Transporter, Truck, Wheel Loader, Toy from 3 Years
£9.95
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 08 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Pony" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
£9.95
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-16 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Sunflower (1 x 57g Block)
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£18.71
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8032 02 FIMO Kids Super Soft Modelling Clay - Assorted Fancy Pastel Colours (Pack of 6 Blocks)
£11.95
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£28.67
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8034 28 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime and Modelling Polymer Clay Set - "Dreamy Pets" (Pack Of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools and Background Scene)
£9.99
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£19.64
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8032 01 FIMO Kids Super Soft Modelling Clay - Assorted Basic Colours (Pack of 6 Blocks)
£11.99
£47.58 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler WP4-1ST 8711 WP4-1 Optimal Workmanship and Effective Finishing by FIMO, Case with 4 Different Modelling Tools, Multi-Coloured
£4.95
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo STAEDTLER 8700 04 Cutter Blades - Assorted (Pack of 3)
£11.80
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 07 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Dino" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
£9.95
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8724 03 FIMO Metal Cutters for Modelling Clay - 2cm Diameter (Set of 6 Assorted Shapes)
£6.78
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler FIMO Soft 24x25g Basic Colours Modelling Moulding Oven Bake Clay Pack
£16.99
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£14.51
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-33 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Brilliant Blue (1 x 454g Block)
£15.99
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 27 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Happy Bees" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
£9.95
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-200 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - True Red (Single Block)
£13.16
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8010-91 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Metallic Steel Grey (57g)
£3.50
£61.73 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-0 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - White (Single Block)
£15.50
£34.14 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo STAEDTLER 8700 05 Acyrlic Roller for Polymer Modelling Clay - Transparent, 20x2cm (Pack of 1)
£15.29
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-16 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Sunflower Yellow (1 x 454g Block)
£13.04
£28.72 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-0 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - White (1 x 454g Block)
£17.22
ebay.co.uk
Delivery from £3.99
Staedtler Fimo Soft 8022-53 Oven Hardening Modelling Clay 350g - Tropical Green
£13.95
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Genuine FIMO® Professional Polymer Modelling Oven Bake Clay 85g or 454g Blocks
£16.09
GBP 16.09 / Unit
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-300 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - True Blue (Single Block)
£16.99
ebay.co.uk
Free Delivery
Staedtler FIMO Professional Oven-Hardening Clay 8043 C12-1 Assorted Colours 12x25g (Basic colours)
£12.33
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
STAEDTLER 8023 C12-5 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Fashion Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£12.07
£40.23 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
STAEDTLER 8023 C12-3 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Pastel Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£12.99
ebay.co.uk
Free Delivery
Staedtler 8013 C24-1ST Oven Hardening Modelling Clay, Multicoloured, 24 Halbblöcke
£20.61
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-9 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Black (1 x 454g Block)
£12.99
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-100 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - True Yellow (Single Block)
£13.11
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-9 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Black (1 x 57g Block)
£3.75
waterstones.com
Delivery from £3.99
STAEDTLER 8021-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 454g Block)
£13.09
amazon.co.uk
Free Delivery
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- next page
🤖 Ask ChatGPT
🛍️ What are the most important purchase criteria?
💰 Tell me the best deals!
📋 Create a short summary!
Informations about "staedtler : fimo"
With Pricehunter, you can compare prices of sale online in order to find the bid that most fulfills your requirements "staedtler : fimo".
Based on your search criteria "staedtler : fimo", our price search engine found the lowest prices in 26 categories.
About "staedtler : fimo"
- Lowest prices found in 10 different supplier, including onbuy.com, Amazon-marketplace.co.uk, amazon.co.uk and ebay.co.uk.
- If you would prefer an item from a particular manufacturers, you can find 4 supplier for this product. If you have not yet made a decision, you can also filter your favourite manufacturers and choose between 4 manufacturers.
- 4 different manufacturers offer the product - Staedtler, Fimo, & Other Stories and Better Bathrooms, that you were looking for.
- Furthermore, other clients researched for the following product .
- With Pricehunter you are also spoilt for choice for colours. You can select your favourite from 0 coloration. The article is most commonly ordered in the colour .
Don't forget your voucher code:
Report Illegal Concerns
You are about to report a violation based on the EU Digital Services Act (DSA).