staedtler modelling clay

(910 offers*)
Filter
Staedtler 8150-W7 FIMOair clay wood-effect air-drying 350g
Staedtler 8150-W7 FIMOair clay wood-effect air-drying 350g
£5.33
Compare 3 prices
Rapidonline.com(UK)
Staedtler Soft 8023-s1 P Natural Clay
Staedtler Soft 8023-s1 P Natural Clay
£5.49
Go to shop
Kidinn.com (UK)
Delivery from £6.99
STAEDTLER 8010-91 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Metallic Steel Grey (57g)
STAEDTLER 8010-91 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Metallic Steel Grey (57g)
£3.50
£61.73 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 81 Set 06 FIMOair Air-Drying Modelling Clay - Halloween Decoration Craft Set with Modelling Tools and Accessories (Set of 9 Pieces, Including 350g Granite-Effect Clay Block)
STAEDTLER 81 Set 06 FIMOair Air-Drying Modelling Clay - Halloween Decoration Craft Set with Modelling Tools and Accessories (Set of 9 Pieces, Including 350g Granite-Effect Clay Block)
£11.33
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 27 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Happy Bees" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
STAEDTLER 8034 27 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Happy Bees" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
£9.95
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler - Fimo Soft 57g, Apple Green
Staedtler - Fimo Soft 57g, Apple Green
£3.50
£61.40 / kg
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-9 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Black (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-9 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Black (1 x 57g Block)
£3.75
Compare 2 prices
waterstones.com
Delivery from £3.99
Fimo Soft Modelling Clay, Emerald
Fimo Soft Modelling Clay, Emerald
£3.75
Compare 2 prices
waterstones.com
Delivery from £3.99
Staedtler Noris Junior Modelling Dough - 4 Assorted Colours, none
Staedtler Noris Junior Modelling Dough - 4 Assorted Colours, none
£6.99
Go to shop
ryman.co.uk
Delivery from £4.95
STAEDTLER Transparent 4 Piece Geometry Set
STAEDTLER Transparent 4 Piece Geometry Set
£3.89
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler - Fimo effect 57g, Glitter Purple
Staedtler - Fimo effect 57g, Glitter Purple
£3.99
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler : Fimo Soft : 57g Pacific Blue
Staedtler : Fimo Soft : 57g Pacific Blue
£3.50
£61.40 / kg
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Fimo Kids Form & Play Pet 7 Parts, clay, Multi-Colour, 15.5 x 15.6 x 2.2 cm
STAEDTLER Fimo Kids Form & Play Pet 7 Parts, clay, Multi-Colour, 15.5 x 15.6 x 2.2 cm
£10.48
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo Effect Soft - 56 g, Silver 812
Fimo Effect Soft - 56 g, Silver 812
£3.99
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-26 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cherry Red (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-26 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cherry Red (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 28 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime and Modelling Polymer Clay Set - "Dreamy Pets" (Pack Of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools and Background Scene)
STAEDTLER 8034 28 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime and Modelling Polymer Clay Set - "Dreamy Pets" (Pack Of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools and Background Scene)
£9.99
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£19.04
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8711 FIMO Modelling Tools for Polymer Modelling Clay (4 x Assorted Tools)
STAEDTLER 8711 FIMO Modelling Tools for Polymer Modelling Clay (4 x Assorted Tools)
£4.94
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler : Fimo Soft : 57g Peppermint
Staedtler : Fimo Soft : 57g Peppermint
£3.75
Compare 2 prices
waterstones.com
Delivery from £3.99
Staedtler - Fimo effect 57g, Translucent Yellow
Staedtler - Fimo effect 57g, Translucent Yellow
£5.99
Compare 2 prices
onbuy.com
Free Delivery
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

🤖 Ask ChatGPT

Informations about "staedtler modelling clay"

With Pricehunter, you can compare buy prices online in order to find the offer that most fulfills your requirements "staedtler modelling clay".

Based on your search criteria "staedtler modelling clay", our price search engine found the lowest prices in 17 categories.

About "staedtler modelling clay"

  • Lowest prices found in 9 different mail order companies, including onbuy.com, amazon.co.uk, Amazon-marketplace.co.uk and ebay.co.uk.
  • After having chosen your brands you may also choose the delivery company. 4 delivery producers are available Staedtler, Fimo, & Other Stories and Better Bathrooms being the most popular.
  • 4 different producers offer the product - Staedtler, Fimo, & Other Stories and Better Bathrooms, that you were looking for.
  • Furthermore, other costumers also looked for the following product .
  • With Pricehunter you are also spoilt for choice for colours. You can select your favourite from 0 coloration. The article is most commonly ordered in the colour .
Don't forget your voucher code: