staedtler polymer clay

(493 offers*)
Filter
STAEDTLER 8023 C12-1 FIMO Soft Oven Hardening Polymer Modelling Clay - Basic Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-1 FIMO Soft Oven Hardening Polymer Modelling Clay - Basic Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£8.00
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler - Fimo effect 57g, Translucent Yellow
Staedtler - Fimo effect 57g, Translucent Yellow
£5.99
Compare 2 prices
onbuy.com
Free Delivery
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Aqua
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Aqua
£4.01
£70.35 / kg
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 08 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Pony" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
STAEDTLER 8034 08 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Pony" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
£9.95
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-70 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Sahara (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-70 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Sahara (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£19.84
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8010-91 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Metallic Steel Grey (57g)
STAEDTLER 8010-91 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Metallic Steel Grey (57g)
£3.50
£61.73 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£19.04
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
Staedtler - Fimo Soft 57g, Purple Violet
Staedtler - Fimo Soft 57g, Purple Violet
£3.94
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£28.82
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8034 27 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Happy Bees" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
STAEDTLER 8034 27 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Happy Bees" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
£9.95
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8023 C12-4 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Natural Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-4 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Natural Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£11.64
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
STAEDTLER 8020-26 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cherry Red (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-26 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cherry Red (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 28 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime and Modelling Polymer Clay Set - "Dreamy Pets" (Pack Of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools and Background Scene)
STAEDTLER 8034 28 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime and Modelling Polymer Clay Set - "Dreamy Pets" (Pack Of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools and Background Scene)
£9.99
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£14.51
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 07 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Dino" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
STAEDTLER 8034 07 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Dino" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
£9.95
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Boho Colours - Oven Bake - Colour Pack of 12 x 25g Blocks + 2 Free Keyrings - 12 Assorted Colours, 8013C12-5P
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Boho Colours - Oven Bake - Colour Pack of 12 x 25g Blocks + 2 Free Keyrings - 12 Assorted Colours, 8013C12-5P
£17.89
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Spring Bloomy Colours - Oven Bake - Starter Set - 3+1 Free Assorted Colours, 8023-S2 P
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Spring Bloomy Colours - Oven Bake - Starter Set - 3+1 Free Assorted Colours, 8023-S2 P
£4.95
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8023 C12-2 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Brilliant Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-2 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Brilliant Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£12.99
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-62 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Lavender (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-62 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Lavender (1 x 57g Block)
£3.86
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-374 Fimo Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, Translucent Blue, 57 g (1 Packung)
STAEDTLER 8020-374 Fimo Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, Translucent Blue, 57 g (1 Packung)
£11.05
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-35 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Windsor Blue (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-35 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Windsor Blue (1 x 57g Block)
£3.50
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler Polymer Clay FIMO Effect Oven-hardening Metallic Silver
Staedtler Polymer Clay FIMO Effect Oven-hardening Metallic Silver
£3.50
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-37 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Pacific Blue (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-37 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Pacific Blue (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-76 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cognac (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-76 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cognac (1 x 57g Block)
£3.50
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-56 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Emerald (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-56 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Emerald (1 x 57g Block)
£3.50
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8010-602 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Galaxy Purple (57g)
STAEDTLER 8010-602 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Galaxy Purple (57g)
£3.50
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-T21 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Strawberry Cream (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-T21 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Strawberry Cream (1 x 57g Block)
£5.34
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8020-22 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Raspberry (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-22 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Raspberry (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8013 C12-5 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Boho, Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Half Blocks)
STAEDTLER 8013 C12-5 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Boho, Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Half Blocks)
£24.99
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8010-501 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Neon Green (57g)
STAEDTLER 8010-501 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Neon Green (57g)
£4.34
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

🤖 Ask ChatGPT

Informations about "staedtler polymer clay"

Having searched the market for the cheapest prices of sale, 493 bids were found for comparison.

Furthermore, a large number of offers in 8 relevant categories with a price range from £3.41 to £113.44 were found.

About "staedtler polymer clay"

  • Overall, our search showed 7 different supplier for your product "staedtler polymer clay", including amazon.co.uk, Amazon-marketplace.co.uk, onbuy.com and ebay.co.uk.
  • If you would prefer an item from a particular manufacturers, you can find 2 supplier for this product. If you have not yet made a decision, you can also filter your favourite manufacturers and choose between 2 manufacturers.
  • The most bids (93) were found in the price range from £3.00 to £3.99.
  • Furthermore, other users were also interested in the following product: .
  • Personalise your product by choosing one of the 16 coloration.
Don't forget your voucher code: