DREAMIES Chicken and Duck Mix
DREAMIES Chicken and Duck Mix
Overall Rating: 4.5 / 5 (average from multiple review sources, as of 22 Sept 2026)
Based on a total of 179 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 179 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Price
2-4 days
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Klarna
Klarna
£1.59
Delivery from £3.99
Dreamies Cat Treats Mix Chicken and Duck - 60g
Overall Rating: 4.7 / 5 (average from multiple review sources, as of 17 Sept 2026)
Based on a total of 128,978 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 128,978 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
2-4 days
PayPal
PayPal
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Payment by invoice
Payment by invoice
£1.69
Delivery from £3.49
Dreamies Mix Cat Treats - Chicken & Duck
Overall Rating: 3.1 / 5 (average from multiple review sources, as of 19 Sept 2026)
Based on a total of 8,640 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 8,640 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Total Price
2-3 Days
PayPal
PayPal
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£1.99
Delivery from £2.99
Dreamies Mix Cat Treats - Saver Pack: 8 x Chicken & Duck
Overall Rating: 3.1 / 5 (average from multiple review sources, as of 19 Sept 2026)
Based on a total of 8,640 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 8,640 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
2-3 Days
PayPal
PayPal
Payment in advance
Payment in advance
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£9.19
Delivery from £2.99
Dreamies Cat Treats 60g Mixed Flavours Chicken & Duck Bulk Buy Of 6 Packs Kitten
Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 17 Sept 2026)
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 4 - 10 working days of receiving cleared payment.
Other
Other
PayPal
PayPal
Wallet
Wallet
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Apple Pay
Apple Pay
Diners Club
Diners Club
£11.99
GBP 2.00 / 10g
Free Delivery
8 x 60g Dreamies Mix Adult Cat Treats Chicken & Duck Cat Biscuits (480g)
Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 17 Sept 2026)
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 2 working days of receiving cleared payment.
Other
Other
PayPal
PayPal
Wallet
Wallet
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Apple Pay
Apple Pay
Diners Club
Diners Club
£12.30
GBP 25.63 / kg
Free Delivery
Dreamies Cat Treats 60g Mixed Flavours - Miltiple Bulk Buy Options
Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 17 Sept 2026)
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 4 - 10 working days of receiving cleared payment.
Other
Other
PayPal
PayPal
Wallet
Wallet
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Apple Pay
Apple Pay
Diners Club
Diners Club
£15.15
GBP 2.53 / 10g
Free Delivery
Dreamies Cat Treats 60g Mixed Flavours - Bulk Buy
Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 17 Sept 2026)
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 4 - 10 working days of receiving cleared payment.
Other
Other
PayPal
PayPal
Wallet
Wallet
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Apple Pay
Apple Pay
Diners Club
Diners Club
£16.99
GBP 2.83 / 10g
Free Delivery
16 x 60g Dreamies Mix Adult Cat Treats Chicken & Duck Cat Biscuits 960g
Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 17 Sept 2026)
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 23,888 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 3 working days of receiving cleared payment.
Other
Other
PayPal
PayPal
Wallet
Wallet
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Apple Pay
Apple Pay
Diners Club
Diners Club
£19.86
GBP 20.69 / kg
Free Delivery
- 1
- 2
- next page
🤖 Ask ChatGPT
💡 Is it worth the price?
🔁 Better alternatives?
⭐ What do users say?
DREAMIES Chicken and Duck Mix - Details
▶ Finding you the best price!
We have found 9 prices for DREAMIES Chicken and Duck Mix. Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.
DREAMIES Chicken and Duck Mix - Price Information
- Cheapest price: £1.59
- The cheapest price is offered by petsvilla.co.uk. You can order the product there.
- The price range for the product DREAMIES Chicken and Duck Mix is €£1.59to €£28.99 with a total of 9 offers.
- Payment methods: The online shop petsvilla.co.uk supports: Mastercard, Visa, Klarna
- Delivery: The shortest delivery time is 2-4 days working days offered by petsvilla.co.uk.
Similar products
Dreamies Kitten & Adult Cat Creamy Snacks with Chicken & Salmon - 12 x 10g
£3.59
zooplus.co.uk
Delivery from £2.99
Dreamies Cat Treats, Tasty Snacks with Tempting Chicken, 8 Pouches of 60 g
£10.63
£22.15 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
8 x 60g Dreamies Adult 1+ Cat Treats Chicken Cat Biscuits (480g)
£6.05
£12.60 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
Don't forget your voucher code:
Report Illegal Concerns
You are about to report a violation based on the EU Digital Services Act (DSA).