Kerastase Chronologiste Bain Regenerant Youth Revitalizing Shampoo 250ml Sealed
Kérastase Chronologiste Bain Régénerant 250ml
Overall Rating: 2.6 / 5 (average from multiple review sources, as of 20 Sept 2026)
Based on a total of 377 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 377 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Total Price
Ordered before 10pm, shipped today
Direct debit
Direct debit
PayPal
PayPal
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£30.20
Free Delivery
Kérastase Chronologiste Bain Régénérant revitalizing anti-aging shampoo 250 ml
Overall Rating: 4.1 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 236 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 236 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
9 working days
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£30.72
Delivery from £9.15
Kérastase Chronologiste Bain Regenerant Shampoo 250ml
Overall Rating: 4.5 / 5 (average from multiple review sources, as of 20 Sept 2026)
Based on a total of 7,883 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 7,883 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
8-9 days
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£33.50
Delivery from £6.00
Kerastase Chronologiste Bain Regenerant Shampoo 250ml
Overall Rating: 4.4 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 137,508 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 137,508 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
2-3 days
PayPal
PayPal
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£35.74
Free Delivery
Kerastase - Chronologiste Bain Regenerant Youth Revitalizing Shampoo (Hair and S
Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 2 Oct 2026)
Based on a total of 24,032 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 24,032 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 17 - 33 working days of receiving cleared payment.
Other
Other
PayPal
PayPal
Wallet
Wallet
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Apple Pay
Apple Pay
Diners Club
Diners Club
£41.50
Free Delivery
KERASTASE - Chronologiste Bain Regenerant Youth Revitalizing Shampoo 250ml
Overall Rating: 4.4 / 5 (average from multiple review sources, as of 21 Sept 2026)
Based on a total of 123,607 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 123,607 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
15-21 days
PayPal
PayPal
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£41.98
Delivery from £3.95
🤖 Ask ChatGPT
💡 Is it worth the price?
🔁 Better alternatives?
⭐ What do users say?
Kérastase Chronologiste Bain Régénerant 250ml - Details
▶ Finding you the best price!
We have found 6 prices for Kérastase Chronologiste Bain Régénerant 250ml. Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.
Kérastase Chronologiste Bain Régénerant 250ml - Price Information
- Cheapest price: £30.20
- The cheapest price is offered by salontotal.co.uk. You can order the product there.
- The price range for the product Kérastase Chronologiste Bain Régénerant 250ml is €£30.20to €£41.98 with a total of 6 offers.
- Payment methods: The online shop salontotal.co.uk supports: Direct debit, PayPal, Mastercard, Visa
- Delivery: The shortest delivery time is Ordered before 10pm, shipped today working days offered by salontotal.co.uk.
3 Variants from £14.63
Kérastase Chronologiste Bain Régénérant Shampoo 500 ml
£58.30
£116.60 / 1 l
parfumdreams.co.uk
Free Delivery
Kérastase Chronologiste Bain Régénérant revitalizing anti-aging shampoo 80 ml
£14.63
Glamot.com
Delivery from £9.03
Similar products
Kérastase Chronologiste Bain Régénérant Shampoo 500 ml
£58.30
£116.60 / 1 l
parfumdreams.co.uk
Free Delivery
Kérastase Chronologiste Bain Régenerant, Youth Revitalising Shampoo 250Ml
£32.42
£129.68 / 1 l
parfumdreams.co.uk
Delivery from £3.95
Kerastase Chronologiste Bain Revitalisant 250 ml/8.5 oz
£55.49
onbuy.com
Free Delivery
User reviews
Don't forget your voucher code:
Report Illegal Concerns
You are about to report a violation based on the EU Digital Services Act (DSA).