Kérastase Chronologiste Bain Travel Size 80ml
Kérastase Chronologiste Bain Régénérant revitalizing anti-aging shampoo 80 ml
Overall Rating: 4.1 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 236 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 236 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Price
9 working days
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£14.63
Delivery from £9.03
Kérastase Chronologiste Bain Régenerant, Youth Revitalising Shampoo 80Ml
Overall Rating: 4.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 20 Sept 2026)
Based on a total of 183,361 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 183,361 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Total Price
2 to 3 day delivery
PayPal
PayPal
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£15.00
Delivery from £3.95
Kérastase Chronologiste Bain Régenerant Youth Revitalising Shampoo 80ml
Overall Rating: 4.4 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 137,508 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Based on a total of 137,508 customer reviews from independent review platforms.
Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.
All brand names and logos are the property of their respective owners.
Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
3-5 days
PayPal
PayPal
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
£24.00
Free Delivery
🤖 Ask ChatGPT
💡 Is it worth the price?
🔁 Better alternatives?
⭐ What do users say?
Kérastase Chronologiste Bain Régénérant revitalizing anti-aging shampoo 80 ml - Details
▶ Finding you the best price!
We have found 3 prices for Kérastase Chronologiste Bain Régénérant revitalizing anti-aging shampoo 80 ml. Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.
Kérastase Chronologiste Bain Régénérant revitalizing anti-aging shampoo 80 ml - Price Information
- Cheapest price: £14.63
- The cheapest price is offered by Glamot.com. You can order the product there.
- The price range for the product Kérastase Chronologiste Bain Régénérant revitalizing anti-aging shampoo 80 ml is €£14.63to €£24.00 with a total of 3 offers.
- Payment methods: The online shop Glamot.com supports: Mastercard, Visa
- Delivery: The shortest delivery time is 9 working days working days offered by Glamot.com.
3 Variants from £30.20
Kérastase Chronologiste Bain Régénérant Shampoo 500 ml
£58.30
£116.60 / 1 l
parfumdreams.co.uk
Free Delivery
Similar products
Kérastase Chronologiste Bain Régénérant Shampoo 500 ml
£58.30
£116.60 / 1 l
parfumdreams.co.uk
Free Delivery
Kérastase Chronologiste Bain Régenerant, Youth Revitalising Shampoo 250Ml
£32.42
£129.68 / 1 l
parfumdreams.co.uk
Delivery from £3.95
Kerastase Chronologiste Bain Regenerant Youth Revitalizing Shampoo 250ml Sealed
£30.20
salontotal.co.uk
Free Delivery
Kerastase Chronologiste Bain Revitalisant 250 ml/8.5 oz
£55.49
onbuy.com
Free Delivery
Don't forget your voucher code:
Report Illegal Concerns
You are about to report a violation based on the EU Digital Services Act (DSA).