25L Plastic Recycle Bin & Lift Top Lid Green Yellow Blue Red Kitchen Home Office

Wham Recycling Bin VFM 25 Litre Slimline Flip-Top Lid Yellow 190 x 400 x 510 mm

25L Plastic Recycle Bin & Lift Top Lid Green Yellow Blue Red Kitchen Home Office

Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 2 Oct 2026)
Based on a total of 24,032 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Total Price
Will usually delivered within 3 - 6 working days of receiving cleared payment.
Other Other PayPal PayPal Wallet Wallet Mastercard Mastercard Visa Visa Apple Pay Apple Pay Diners Club Diners Club
£11.98
GBP 0.48 / L
Free Delivery

Wham 25L Slimline Home Waste Plastic Recycling Bin YELLOW [4136]

Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 2 Oct 2026)
Based on a total of 24,032 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 2 - 7 working days of receiving cleared payment.
Other Other PayPal PayPal Wallet Wallet Mastercard Mastercard Visa Visa Apple Pay Apple Pay Diners Club Diners Club
£13.88
Free Delivery

VFM Recycling Bin With Lid 25 Litre Yellow (Dimensions: 190 x 400 x 510mm) 384283

Overall Rating: 1.5 / 5 (average from multiple review sources, as of 3 Oct 2026)
Based on a total of 70 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
In stock
Direct debit Direct debit Mastercard Mastercard Visa Visa
£14.49
Free Delivery

25L 50L Plastic Recycle Bin Waste Recycling Kitchen Garden Lid Dustbin YELLOW

Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 2 Oct 2026)
Based on a total of 24,032 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 2 - 3 working days of receiving cleared payment.
Other Other PayPal PayPal Wallet Wallet Mastercard Mastercard Visa Visa Apple Pay Apple Pay Diners Club Diners Club
£14.49
Free Delivery

25L Waste Bin Flap Lid Plastic Recycling Recycle Bins Kitchen Rubbish Dustbin UK

Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 2 Oct 2026)
Based on a total of 24,032 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 2 - 3 working days of receiving cleared payment.
Other Other PayPal PayPal Wallet Wallet Mastercard Mastercard Visa Visa Apple Pay Apple Pay Diners Club Diners Club
£14.49
Free Delivery

25L Recycle Slimline Bin with Lid Tall Waste Rubbish Dustbin Assorted Colours UK

Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 2 Oct 2026)
Based on a total of 24,032 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 1 - 2 working days of receiving cleared payment.
Other Other PayPal PayPal Wallet Wallet Mastercard Mastercard Visa Visa Apple Pay Apple Pay Diners Club Diners Club
£14.49
Free Delivery

25L Plastic Bin Kitchen Tall Narrow Waste Recycling Dustbin Pet Food Powder UK

Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 2 Oct 2026)
Based on a total of 24,032 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 2 - 3 working days of receiving cleared payment.
Other Other PayPal PayPal Wallet Wallet Mastercard Mastercard Visa Visa Apple Pay Apple Pay Diners Club Diners Club
£14.49
Free Delivery

Plastic Assorted Swing Bin Recycle Bin Slimline Waste Food Recycling Dustbin Lid

Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 2 Oct 2026)
Based on a total of 24,032 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 2 - 3 working days of receiving cleared payment.
Other Other PayPal PayPal Wallet Wallet Mastercard Mastercard Visa Visa Apple Pay Apple Pay Diners Club Diners Club
£14.49
Free Delivery

25L Plastic Recycle Recycling Bin Lid Rubbish Tall Dustbin Garden Kitchen Waste

Overall Rating: 1.2 / 5 (average from multiple review sources, as of 2 Oct 2026)
Based on a total of 24,032 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Will usually delivered within 1 - 2 working days of receiving cleared payment.
Other Other PayPal PayPal Wallet Wallet Mastercard Mastercard Visa Visa Apple Pay Apple Pay Diners Club Diners Club
£14.49
Free Delivery
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25L Plastic Recycle Bin & Lift Top Lid Green Yellow Blue Red Kitchen Home Office

Cheapest offer

Pattern: Solid / Number of Compartments: 1 / Shape: Rectangle / Size: 25 Litre / Material: Plastic / MPN: 12412 / Item Length: 40cm / Suitable For: Indoor / Colour: Green / Brand: WHAM / Type: Recycling Bin / Unit Type: L / Capacity: 25L / Lid Colour :: YELLOW / Item Height: 51cm / Model: WHAM / Style: Modern / Features: Lidded / Country/Region of Manufacture: United Kingdom / Unit Quantity: 25 / Finish: Smooth / Room: Kitchen / Item Weight: 1.22kg / Country of Origin: United Kingdom / Item Width: 19cm
£11.98
Will usually delivered within 3 - 6 working days of receiving cleared payment.
ebay.co.uk

🤖 Ask ChatGPT

25L Plastic Recycle Bin & Lift Top Lid Green Yellow Blue Red Kitchen Home Office - Details

▶ Finding you the best price!

We have found 9 prices for 25L Plastic Recycle Bin & Lift Top Lid Green Yellow Blue Red Kitchen Home Office. Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.

25L Plastic Recycle Bin & Lift Top Lid Green Yellow Blue Red Kitchen Home Office - Price Information

  • Cheapest price: £11.98
  • The cheapest price is offered by ebay.co.uk. You can order the product there.
  • The price range for the product 25L Plastic Recycle Bin & Lift Top Lid Green Yellow Blue Red Kitchen Home Office is €£11.98to €£132.19 with a total of 9 offers.
  • Payment methods: The online shop ebay.co.uk supports: Other, PayPal, Wallet, Mastercard, Visa, Apple Pay, Diners Club
  • Delivery: The shortest delivery time is Will usually delivered within 3 - 6 working days of receiving cleared payment. working days offered by ebay.co.uk.

Similar products

Meliconi Recycling Bin VFM 384286 - 25 L with Lid - Blue
Meliconi Recycling Bin VFM 384286 - 25 L with Lid - Blue
£12.48
GBP 0.50 / L
Compare 93 prices
ebay.co.uk
Free Delivery
MELICONI Plastic Waste Paper Bin, 50 x 40 cm, red, 1
MELICONI Plastic Waste Paper Bin, 50 x 40 cm, red, 1
£18.19
Compare 78 prices
ebay.co.uk
Free Delivery
VFM Recycling Bin With Lid 25 Litre Green
VFM Recycling Bin With Lid 25 Litre Green
£12.48
GBP 0.50 / L
Compare 64 prices
ebay.co.uk
Free Delivery
2 x Wham 25L Slimline Home Trash Waste Plastic Recycling Bin
2 x Wham 25L Slimline Home Trash Waste Plastic Recycling Bin
£37.00
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
Don't forget your voucher code: