Wham Set 3 Recycle It Graphite 50L Bin & Assorted Lid, Multi

Wham Recycling Bins 50 Litre Plastic - Pack of 3 - Graphite/Assorted Lids

Wham Set 3 Recycle It Graphite 50L Bin & Assorted Lid, Multi

Overall Rating: 4.1 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 59,195 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
Cheapest Price
3 to 5 days
PayPal PayPal Mastercard Mastercard Visa Visa
£37.99
Delivery from £2.95

Wham 3 Piece 50L Plastic Recycle Bin Graphite/Asst Red/Blue/Green Lids - Size: 40 x 40 x 51cm - Multi - Wilko

Overall Rating: 3.4 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 98,713 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
2-4 working days
PayPal PayPal Mastercard Mastercard Visa Visa
£38.00
Delivery from £5.99

Wham Recycling Bins 50 Litre Pack of 3, none

Overall Rating: 4.1 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 8,514 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
2 to 4 days
PayPal PayPal Mastercard Mastercard Visa Visa
£41.99
Delivery from £4.95

Wham 3 Piece 50L Plastic Recycle Bin Graphite/assorted (Red/blue/green Lids)

Overall Rating: 3.0 / 5 (average from multiple review sources, as of 19 Sept 2026)
Based on a total of 38,138 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
1-3 working days
PayPal PayPal Mastercard Mastercard Visa Visa
£45.28
Delivery from £6.00

Wham 3 Piece 50L Recycling Plastic Bins in Grey Wham Grey

Overall Rating: 3.1 / 5 (average from multiple review sources, as of 1 Oct 2026)
Based on a total of 77,540 customer reviews from independent review platforms.

Sources & Transparency:
The values are derived from publicly available retailer ratings from platforms such as Feefo, http://Reviews.io , Trustpilot, and others, and are aggregated monthly.

All brand names and logos are the property of their respective owners.

Notice:
pricehunter.co.uk cannot guarantee that published shop ratings originate from consumers who have actually made a purchase from the reviewed retailer.
3-5 working days
Mastercard Mastercard Visa Visa
£49.80
Wham Set 3 Recycle It Graphite 50L Bin & Assorted Lid, Multi

Cheapest offer

A set of 3 - 50 litre graphite recycling bins with different coloured lids to easily sort and recycle various items of waste. Features: Capacity: 50L Lift Lid Recycle Bin Specifications: Dimensions: H:51.0 x W:40.0 x D:40.0 cm Colour: Multi Material: N Model Number: 450058
£37.99
3 to 5 days
Robertdyas.co.uk

🤖 Ask ChatGPT

Wham Set 3 Recycle It Graphite 50L Bin & Assorted Lid, Multi - Details

▶ Finding you the best price!

We have found 5 prices for Wham Set 3 Recycle It Graphite 50L Bin & Assorted Lid, Multi. Our price list is completely transparent with the cheapest listed first. Additional delivery costs may apply.

Wham Set 3 Recycle It Graphite 50L Bin & Assorted Lid, Multi - Price Information

  • Cheapest price: £37.99
  • The cheapest price is offered by Robertdyas.co.uk. You can order the product there.
  • The price range for the product Wham Set 3 Recycle It Graphite 50L Bin & Assorted Lid, Multi is €£37.99to €£49.80 with a total of 5 offers.
  • Payment methods: The online shop Robertdyas.co.uk supports: PayPal, Mastercard, Visa
  • Delivery: The shortest delivery time is 3 to 5 days working days offered by Robertdyas.co.uk.

Similar products

Meliconi Recycling Bin VFM 384286 - 25 L with Lid - Blue
Meliconi Recycling Bin VFM 384286 - 25 L with Lid - Blue
£12.48
GBP 0.50 / L
Compare 93 prices
ebay.co.uk
Free Delivery
MELICONI Plastic Waste Paper Bin, 50 x 40 cm, red, 1
MELICONI Plastic Waste Paper Bin, 50 x 40 cm, red, 1
£18.19
Compare 78 prices
ebay.co.uk
Free Delivery
Wham Recycling Bin VFM 25 Litre Slimline Flip-Top Lid Yellow 190 x 400 x 510 mm
Wham Recycling Bin VFM 25 Litre Slimline Flip-Top Lid Yellow 190 x 400 x 510 mm
£11.98
GBP 0.48 / L
Compare 64 prices
ebay.co.uk
Free Delivery
VFM Recycling Bin With Lid 25 Litre Green
VFM Recycling Bin With Lid 25 Litre Green
£12.48
GBP 0.50 / L
Compare 64 prices
ebay.co.uk
Free Delivery
2 x Wham 25L Slimline Home Trash Waste Plastic Recycling Bin
2 x Wham 25L Slimline Home Trash Waste Plastic Recycling Bin
£37.00
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
Don't forget your voucher code: