STAEDTLER 8021-33 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Brilliant Blue (1 x 454g Block)
£15.99
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-16 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Sunflower Yellow (1 x 454g Block)
£13.04
£28.72 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-0 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - White (1 x 454g Block)
£17.22
ebay.co.uk
Delivery from £3.99
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
£12.98
£28.59 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-9 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Black (1 x 454g Block)
£12.99
amazon.co.uk
Free Delivery
FIMO Soft 454g Polymer Clay Colours For Moulding Modelling Jewellery Craft Art
£11.69
GBP 0.03 / Unit
ebay.co.uk
Delivery from £3.65
STAEDTLER 8021-26 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cherry Red (1 x 454g Block)
£13.09
£28.83 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 454g Block)
£13.09
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-0 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - White (1 x 454g Block)
£13.52
£29.78 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 454g Block)
£15.99
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-26 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cherry Red (1 x 454g Block)
£15.99
ebay.co.uk
Free Delivery
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
£13.09
£28.83 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-43 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Pale Pink Light (1 x 454g Block)
£13.04
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler FIMO Soft Polymer Modelling Clay 454g Oven Take Tangerine
£12.95
£28.52 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-9 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - Black (Single Block)
£13.86
£30.53 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-200 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - True Red (Single Block)
£13.16
amazon.co.uk
Free Delivery
FIMO Soft 454g Polymer Modelling Clay - Oven Bake Clay - Black and White Set
£25.42
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo Soft Polymer Clay 1lb-Light Flesh
£18.99
onbuy.com
Free Delivery
FIMO Soft 454g Polymer Modelling Clay - Oven Bake Clay - 5 x Chocolate (5 for the Price of 4)
£60.66
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-43 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Pale Pink Light (1 x 454g Block)
£16.84
onbuy.com
Free Delivery
FIMO Soft 454g Polymer Modelling Clay - Oven Bake Clay - Tropical Set of 5
£75.94
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-0 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - White (1 x 454g Block)
£19.88
onbuy.com
Free Delivery
FIMO Soft 454g Polymer Modelling Clay - Oven Bake Clay - Core Colours Set of 5
£54.99
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-0 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - White (1 x 454g Block)
£16.02
onbuy.com
Free Delivery
FIMO Soft 454g Polymer Modelling Clay - Oven Bake Clay - Warm Neutral Tones Set of 4
£48.02
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-0 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - White (1 x 454g Block)
£16.26
onbuy.com
Delivery from £2.90
Fimo Soft Black Large 1 x 454g Block Eberhard Faber Oven Hardening Modelling Clay - Single Block
£17.81
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-43 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Pale Pink Light (1 x 454g Block)
£26.85
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8041-80 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - Dolphin Grey (Single Block)
£15.68
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-0 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - White (Single Block)
£15.50
£34.14 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-0 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - White (1 x 454g Block)
£17.33
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Oven-Bake Clay Bundle - FIMO Soft - Set of 1 x Black & 1 x White 454g Blocks, 8021-S X
£39.22
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 454g Block)
£30.44
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8071-03 FIMO Professional Doll Art Polymer Modelling Clay, 454g - Porcelain (Pack of 1)
£14.95
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-435 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cameo (1 x 454g Block) (Pack of 2)
£25.10
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-300 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - True Blue (Single Block)
£16.04
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
FIMO Soft Polymer Oven Modelling Clay - Set of 16 - Comes in Gift Box with Modelling Tools & Surface Protector
£68.07
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8071-78 ST Modelling Clay, Nougat
£14.95
£32.93 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
🤖 Ask ChatGPT
🛍️ What are the most important purchase criteria?
💰 Tell me the best deals!
📋 Create a short summary!
Informations about "fimo soft 454g"
Having searched the market for the cheapest offers, 61 bids were found for comparison.
Furthermore, a large number of offers in 34 relevant categories with a price range from £11.69 to £75.94 were found.
About "fimo soft 454g"
- Overall, our search showed 4 different online shops for your product "fimo soft 454g", including Amazon-marketplace.co.uk, ebay.co.uk, onbuy.com and amazon.co.uk.
- If you would prefer an item from a particular brands, you can find 2 online shops for this product. If you have not yet made a decision, you can also filter your favourite manufacturers and choose between 2 manufacturers.
- The most bids (11) were found in the price range from £15.00 to £15.99.
- Furthermore, other users were also interested in the following product: .
- Personalise your product by choosing one of the 6 coloration.
Don't forget your voucher code:
Report Illegal Concerns
You are about to report a violation based on the EU Digital Services Act (DSA).