fimo soft modelling

(575 offers*)
Filter
FIMO Soft Polymer Modelling Clay Beginners Set -10 x 57g Clays + Modelling Tools
FIMO Soft Polymer Modelling Clay Beginners Set -10 x 57g Clays + Modelling Tools
£30.39
Go to shop
ebay.co.uk
Free Delivery
SG Education FIMO 8020 04 Fimo Soft Modelling Clay, 57 g, Night Glow
SG Education FIMO 8020 04 Fimo Soft Modelling Clay, 57 g, Night Glow
£7.74
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler Soft 8023 C24-1 Natural Clay Multicolor
Staedtler Soft 8023 C24-1 Natural Clay Multicolor
£29.99
Compare 2 prices
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8023 C12-5 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Fashion Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-5 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Fashion Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£12.07
£40.23 / kg
Compare 3 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
STAEDTLER 8020-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler - Fimo Soft 57g, Apple Green
Staedtler - Fimo Soft 57g, Apple Green
£3.50
£61.40 / kg
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
£13.09
£28.83 / kg
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-9 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Black (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-9 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Black (1 x 57g Block)
£3.75
Compare 2 prices
waterstones.com
Delivery from £3.99
Staedtler FIMO Soft Polymer Modelling Clay 454g Oven Take Tangerine
Staedtler FIMO Soft Polymer Modelling Clay 454g Oven Take Tangerine
£12.95
£28.52 / kg
Compare 3 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
£12.98
£28.59 / kg
Compare 3 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo Soft Modelling Clay, Emerald
Fimo Soft Modelling Clay, Emerald
£3.75
Compare 2 prices
waterstones.com
Delivery from £3.99
Staedtler : Fimo Soft : 57g Peppermint
Staedtler : Fimo Soft : 57g Peppermint
£3.75
Compare 2 prices
waterstones.com
Delivery from £3.99
Staedtler Fimo Soft Oven Hardening Modelling Clay Assorted Colours, 24 x 25g
Staedtler Fimo Soft Oven Hardening Modelling Clay Assorted Colours, 24 x 25g
£24.19
GBP 24.19 / Unit
Go to shop
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-63 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Plum (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-63 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Plum (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler : Fimo Soft : 57g Lemon
Staedtler : Fimo Soft : 57g Lemon
£3.75
Compare 2 prices
waterstones.com
Delivery from £3.99
Fimo Soft Polymer Clay 2oz-Sunny Orange
Fimo Soft Polymer Clay 2oz-Sunny Orange
£5.29
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8032 02 FIMO Kids Super Soft Modelling Clay - Assorted Fancy Pastel Colours (Pack of 6 Blocks)
STAEDTLER 8032 02 FIMO Kids Super Soft Modelling Clay - Assorted Fancy Pastel Colours (Pack of 6 Blocks)
£11.95
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler : Fimo Soft : 57g Pacific Blue
Staedtler : Fimo Soft : 57g Pacific Blue
£3.50
£61.40 / kg
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Fimo Effect Soft - 56 g, Silver 812
Fimo Effect Soft - 56 g, Silver 812
£3.99
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-2 P FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Christmas Red (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-2 P FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Christmas Red (1 x 57g Block)
£3.99
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-26 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cherry Red (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-26 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cherry Red (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Fimo Soft Polymer Clay 2 Ounces-8020-70 Sahara
Fimo Soft Polymer Clay 2 Ounces-8020-70 Sahara
£7.29
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo Soft Modelling Clay, Caramel
Fimo Soft Modelling Clay, Caramel
£3.75
Compare 2 prices
waterstones.com
Delivery from £3.99
STAEDTLER Fimo Soft 8022-0 Oven Hardening Modelling Clay 350g - White
STAEDTLER Fimo Soft 8022-0 Oven Hardening Modelling Clay 350g - White
£15.09
£43.11 / kg
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

🤖 Ask ChatGPT

Informations about "fimo soft modelling"

Compare 575 offers for your search.

Pricehunter was able to locate products in 33 categories, ranging from £1.46 to £113.44.

About "fimo soft modelling"

  • In total, Pricehunter was able to locate 8 offers, from web-shops such as Amazon-marketplace.co.uk, amazon.co.uk, onbuy.com and ebay.co.uk.
  • After having chosen your supplier you may also choose the delivery company. 5 delivery companies are available Staedtler, Fimo, & Other Stories and Generic Sports being the most popular.
  • The most offers (118) were found in the price range from £3.00 to £3.99.
  • Customers who looked for this item also found interesting.
  • With our extensive colour palette you can select your favourite colour for your article. Of the available 0 shades is the most frequently chosen.
Don't forget your voucher code: