fimo soft polymer

(453 offers*)
Filter
STAEDTLER 8023 C12-1 FIMO Soft Oven Hardening Polymer Modelling Clay - Basic Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-1 FIMO Soft Oven Hardening Polymer Modelling Clay - Basic Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£8.00
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
Fimo Soft Polymer Clay 2 Ounces-8020-70 Sahara
Fimo Soft Polymer Clay 2 Ounces-8020-70 Sahara
£7.29
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Aqua
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Aqua
£4.01
£70.35 / kg
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler - Fimo Soft 57g, Purple Violet
Staedtler - Fimo Soft 57g, Purple Violet
£3.94
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-70 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Sahara (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-70 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Sahara (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Fimo Soft Polymer Clay 2oz-Sunny Orange
Fimo Soft Polymer Clay 2oz-Sunny Orange
£5.29
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo Soft Polymer Clay 1lb-Light Flesh
Fimo Soft Polymer Clay 1lb-Light Flesh
£18.99
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
£13.09
£28.83 / kg
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8023 C12-4 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Natural Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-4 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Natural Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£11.64
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
Staedtler FIMO Soft Polymer Modelling Clay 454g Oven Take Tangerine
Staedtler FIMO Soft Polymer Modelling Clay 454g Oven Take Tangerine
£12.95
£28.52 / kg
Compare 3 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
£12.98
£28.59 / kg
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8023 C12-5 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Fashion Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-5 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Fashion Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£12.07
£40.23 / kg
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
STAEDTLER 8023 C12-2 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Brilliant Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-2 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Brilliant Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£12.99
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-2 P FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Christmas Red (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-2 P FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Christmas Red (1 x 57g Block)
£3.99
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-53 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Tropical Green (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-53 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Tropical Green (1 x 57g Block)
£3.75
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Fimo Soft Polymer Clay 2Oz-Lime Green
STAEDTLER Fimo Soft Polymer Clay 2Oz-Lime Green
£6.00
£105.26 / kg
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-42 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Tangerine (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-42 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Tangerine (1 x 57g Block)
£3.75
£65.79 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Fimo Soft Polymer Clay 2Oz-Petrol
STAEDTLER Fimo Soft Polymer Clay 2Oz-Petrol
£6.99
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-26 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cherry Red (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-26 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cherry Red (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Fimo Soft Polymer Clay 2Oz-Blossom
STAEDTLER Fimo Soft Polymer Clay 2Oz-Blossom
£5.41
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Fimo Soft Polymer Clay 2Oz-Merlot
STAEDTLER Fimo Soft Polymer Clay 2Oz-Merlot
£5.42
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-62 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Lavender (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-62 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Lavender (1 x 57g Block)
£3.86
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Fimo Soft Polymer Clay 2oz-Light Flesh
STAEDTLER Fimo Soft Polymer Clay 2oz-Light Flesh
£7.08
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-35 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Windsor Blue (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-35 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Windsor Blue (1 x 57g Block)
£3.50
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-63 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Plum (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-63 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Plum (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-33 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Brilliant Blue (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-33 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Brilliant Blue (1 x 57g Block)
£3.75
£65.79 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
FIMO Soft Polymer Modelling Clay Beginners Set -10 x 57g Clays + Modelling Tools
FIMO Soft Polymer Modelling Clay Beginners Set -10 x 57g Clays + Modelling Tools
£30.39
Go to shop
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-37 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Pacific Blue (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-37 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Pacific Blue (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 454g Block)
STAEDTLER 8021-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 454g Block)
£15.99
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-0 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - White (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-0 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - White (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
FIMO Polymer Modeling Clay 85g - Soft and Oven-Hardening for Adult Creators
FIMO Polymer Modeling Clay 85g - Soft and Oven-Hardening for Adult Creators
£16.99
GBP 16.99 / 100g
Go to shop
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

🤖 Ask ChatGPT

Informations about "fimo soft polymer"

Compare 453 bids for your search.

Pricehunter was able to locate products in 18 categories, ranging from £1.46 to £113.44.

About "fimo soft polymer"

  • In total, Pricehunter was able to locate 6 proposals, from web-shops such as Amazon-marketplace.co.uk, amazon.co.uk, onbuy.com and ebay.co.uk.
  • If you would prefer an item from a particular manufacturers, you can find 4 online stores for this product. If you have not yet made a decision, you can also filter your favourite manufacturers and choose between 4 manufacturers.
  • The most bids (93) were found in the price range from £3.00 to £3.99.
  • Customers who looked for this item also found interesting.
  • With our extensive colour palette you can select your favourite colour for your article. Of the available 0 coloration is the most frequently chosen.
Don't forget your voucher code: