staedtler polymer modelling

(495 offers*)
Filter
STAEDTLER 8023 C12-1 FIMO Soft Oven Hardening Polymer Modelling Clay - Basic Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-1 FIMO Soft Oven Hardening Polymer Modelling Clay - Basic Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£8.00
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8010-91 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Metallic Steel Grey (57g)
STAEDTLER 8010-91 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Metallic Steel Grey (57g)
£3.50
£61.73 / kg
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£19.84
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8023 C12-4 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Natural Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-4 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Natural Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£11.64
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£28.82
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
Staedtler - Fimo effect 57g, Translucent Yellow
Staedtler - Fimo effect 57g, Translucent Yellow
£5.99
Compare 2 prices
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£19.04
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8023 C12-2 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Brilliant Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-2 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Brilliant Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£12.99
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Effect - Oven Bake Clay - Assorted Pack, Sparkle Colours - Pack of 12 x 25g, 8013 C12-4
£14.51
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 08 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Pony" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
STAEDTLER 8034 08 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Pony" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
£9.95
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8711 FIMO Modelling Tools for Polymer Modelling Clay (4 x Assorted Tools)
STAEDTLER 8711 FIMO Modelling Tools for Polymer Modelling Clay (4 x Assorted Tools)
£4.94
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Aqua
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Aqua
£4.01
£70.35 / kg
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-70 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Sahara (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-70 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Sahara (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
Compare 3 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 07 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Dino" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
STAEDTLER 8034 07 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Dino" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
£9.95
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8010-501 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Neon Green (57g)
STAEDTLER 8010-501 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Neon Green (57g)
£4.34
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 28 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime and Modelling Polymer Clay Set - "Dreamy Pets" (Pack Of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools and Background Scene)
STAEDTLER 8034 28 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime and Modelling Polymer Clay Set - "Dreamy Pets" (Pack Of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools and Background Scene)
£9.99
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler - Fimo Soft 57g, Purple Violet
Staedtler - Fimo Soft 57g, Purple Violet
£3.94
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler Polymer Clay FIMO Effect Oven-hardening Metallic Silver
Staedtler Polymer Clay FIMO Effect Oven-hardening Metallic Silver
£3.50
Compare 2 prices
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8010-602 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Galaxy Purple (57g)
STAEDTLER 8010-602 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Galaxy Purple (57g)
£3.50
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 02 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Pets" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
STAEDTLER 8034 02 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Pets" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
£13.45
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8034 27 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Happy Bees" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
STAEDTLER 8034 27 LZ FIMO Kids Form&Play Playtime & Modelling Polymer Clay Set - "Happy Bees" (Pack of 4 Blocks, Stickers, Modelling Tools & Background Scene)
£9.95
Go to shop
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8010-101 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Neon Yellow (57g)
STAEDTLER 8010-101 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Neon Yellow (57g)
£3.95
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-T21 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Strawberry Cream (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8020-T21 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Strawberry Cream (1 x 57g Block)
£5.34
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8023 C12-5 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Fashion Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
STAEDTLER 8023 C12-5 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Fashion Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£12.07
£40.23 / kg
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
STAEDTLER 8013 C12-5 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Boho, Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Half Blocks)
STAEDTLER 8013 C12-5 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Boho, Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Half Blocks)
£14.82
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
£12.98
£28.59 / kg
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8043 C12-1 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Blocks), Basic-farben
STAEDTLER 8043 C12-1 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Blocks), Basic-farben
£16.93
Go to shop
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8010-170 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Botanical Sunflower (1 x 57g Block)
STAEDTLER 8010-170 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Botanical Sunflower (1 x 57g Block)
£4.62
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
Genuine FIMO® Professional Polymer Modelling Oven Bake Clay 85g or 454g Blocks
Genuine FIMO® Professional Polymer Modelling Oven Bake Clay 85g or 454g Blocks
£16.09
GBP 16.09 / Unit
Compare 3 prices
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8013 C12-5 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Boho, Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Half Blocks)
STAEDTLER 8013 C12-5 FIMO Effect Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Boho, Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Half Blocks)
£24.99
Go to shop
onbuy.com
Free Delivery
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Light Silver Pearl
Fimo Effect Polymer Clay 2oz-Light Silver Pearl
£5.99
Compare 3 prices
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8041-9 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - Black (Single Block)
STAEDTLER 8041-9 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - Black (Single Block)
£13.86
£30.53 / kg
Compare 2 prices
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

🤖 Ask ChatGPT

Informations about "staedtler polymer modelling"

Having searched the market for the cheapest prices of sale, 495 bids were found for comparison.

Furthermore, a large number of offers in 2 relevant categories with a price range from £3.41 to £113.44 were found.

About "staedtler polymer modelling"

  • Overall, our search showed 8 different supplier for your product "staedtler polymer modelling", including amazon.co.uk, Amazon-marketplace.co.uk, onbuy.com and ebay.co.uk.
  • If you would prefer an item from a particular manufacturers, you can find 2 supplier for this product. If you have not yet made a decision, you can also filter your favourite manufacturers and choose between 2 manufacturers.
  • The most bids (93) were found in the price range from £3.00 to £3.99.
  • Furthermore, other users were also interested in the following product: .
  • Personalise your product by choosing one of the 15 coloration.

How well did the information meet your expectations and assist you further?

Not at all Neutral Very much
Your responses remain anonymous and are used solely to improve our website. No personal data will be stored or shared with third parties.
Don't forget your voucher code: