STAEDTLER 8023 C12-1 FIMO Soft Oven Hardening Polymer Modelling Clay - Basic Assorted Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£8.00
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-62 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Lavender (1 x 57g Block)
£3.86
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler FIMO Soft 24x25g Basic Colours Modelling Moulding Oven Bake Clay Pack
£16.99
ebay.co.uk
Free Delivery
SG Education FIMO 8020 04 Fimo Soft Modelling Clay, 57 g, Night Glow
£7.74
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-33 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Brilliant Blue (1 x 454g Block)
£15.99
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-16 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Sunflower Yellow (1 x 454g Block)
£13.04
£28.72 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-0 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - White (1 x 454g Block)
£17.22
ebay.co.uk
Delivery from £3.99
STAEDTLER 8023 C12-5 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Fashion Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£12.07
£40.23 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
STAEDTLER 8021-9 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Black (1 x 454g Block)
£12.99
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-75 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Chocolate (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
£13.09
£28.83 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler FIMO Soft Polymer Modelling Clay 454g Oven Take Tangerine
£12.95
£28.52 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-9 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Black (1 x 57g Block)
£3.75
waterstones.com
Delivery from £3.99
Staedtler Fimo Soft Polymer Modelling Oven Bake Clay 454g Blocks Choose Colour
£12.98
£28.59 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-76 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cognac (1 x 57g Block)
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-24 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Indian Red (1 x 454g Block)
£13.09
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8021-26 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cherry Red (1 x 454g Block)
£15.99
ebay.co.uk
Free Delivery
Staedtler Fimo Soft Oven Hardening Modelling Clay Assorted Colours, 24 x 25g
£24.19
GBP 24.19 / Unit
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-33 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Brilliant Blue (1 x 57g Block)
£3.75
waterstones.com
Delivery from £3.99
STAEDTLER 8020-35 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Windsor Blue (1 x 57g Block)
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-63 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Plum (1 x 57g Block)
£3.50
£61.40 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
SG Education FIMO 8020 0 Fimo Soft Modelling Clay, 57 g, White
£3.75
waterstones.com
Delivery from £3.99
STAEDTLER 8023 C12-4 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Assorted Natural Colours (Pack of 12 x 25g Blocks)
£11.64
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
STAEDTLER 8020-16 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Sunflower (1 x 57g Block)
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-70 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Sahara (1 x 57g Block)
£3.75
waterstones.com
Delivery from £3.99
STAEDTLER 8032 02 FIMO Kids Super Soft Modelling Clay - Assorted Fancy Pastel Colours (Pack of 6 Blocks)
£11.95
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
FIMO Soft 454g Polymer Clay Colours For Moulding Modelling Jewellery Craft Art
£15.10
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-2 P FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Christmas Red (1 x 57g Block)
£3.99
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-53 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Tropical Green (1 x 57g Block)
£3.75
amazon.co.uk
Free Delivery
Fimo Soft Polymer Clay 2 Ounces-8020-70 Sahara
£7.29
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8020-43 FIMO Soft Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Pale Pink (1 x 57g Block)
£3.75
waterstones.com
Delivery from £3.99
STAEDTLER Fimo Soft 8022-0 Oven Hardening Modelling Clay 350g - White
£15.09
£43.11 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- next page
🤖 Ask ChatGPT
🛍️ What are the most important purchase criteria?
💰 Tell me the best deals!
📋 Create a short summary!
Informations about "fimo soft and"
Compare 671 offers for your search.
Pricehunter was able to locate products in 31 categories, ranging from £1.39 to £113.44.
About "fimo soft and"
- In total, Pricehunter was able to locate 8 offers, from retailer such as Amazon-marketplace.co.uk, amazon.co.uk, onbuy.com and ebay.co.uk.
- After having chosen your supplier you may also choose the delivery company. 8 delivery companies are available Staedtler, Fimo, & Other Stories and TEHAUX being the most popular.
- The most offers (118) were found in the price range from £3.00 to £3.99.
- Customers who looked for this item also found interesting.
- With our extensive colour palette you can select your favourite colour for your article. Of the available 0 shades is the most frequently chosen.
Don't forget your voucher code:
Report Illegal Concerns
You are about to report a violation based on the EU Digital Services Act (DSA).