STAEDTLER 8041-200 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - True Red (Single Block)
£13.16
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-0 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - White (Single Block)
£15.91
£35.04 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
Genuine FIMO® Professional Polymer Modelling Oven Bake Clay 85g or 454g Blocks
£16.09
GBP 16.09 / Unit
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-300 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - True Blue (Single Block)
£16.99
ebay.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-80 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - Dolphin Grey (Single Block)
£15.68
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-100 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - True Yellow (Single Block)
£13.11
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Professional - Oven Bake Clay - Porcelain - 454g Block, 8041-03
£12.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Professional - Oven Bake Clay - Champagne - 454g Block, 8041-02
£13.11
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8041-9 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 454g - Black (Single Block)
£16.29
£35.88 / kg
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler Fimo professional Individual Large Blocks 350g, True red, 350 g
£14.95
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler - Fimo Professional 85g, Turquoise
£10.84
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8004-34 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 85g - Navy Blue (Single Block)
£5.15
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler - Fimo Professional 85g, True Blue
£25.39
onbuy.com
Free Delivery
STAEDTLER 8004-62 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 85g - Lavender (Single Block)
£9.31
£109.53 / kg
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Professional - Oven Bake Clay - Beige - 454g Block, 8041-44
£12.55
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8004-435 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Cameo (1 x 85g Block)
£5.99
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Professional - Oven Bake Clay - Cameo - 454g Block, 8041-435
£12.55
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8004-300 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 85g - True Blue (Single Block)
£5.99
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler FIMO Professional Oven-Hardening Clay 8043 C12-1 Assorted Colours 12x25g (Basic colours)
£16.93
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8004-80 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay, 85g - Dolphin Grey (Single Block)
£5.15
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler Polymer Modelling Clay FIMO Professional – Oven-Bake Clay – Dusty Pink 57g (8040-20)
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Professional - Oven Bake Clay - Dolphin Grey, 57g - 1 Block, 8040-80
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler Polymer Modelling Clay FIMO Professional - Oven-Bake, Taupe 57 g Block (8040-87)
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Professional - Oven Bake Clay - Champagne, 57g - 1 Block, 8040-02
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler Polymer Modelling Clay FIMO Professional - Oven-Bake, Cameo 226 g (1 Block) 8042-435
£7.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Professional - Oven Bake Clay - Light Green, 57g - 1 Block, 8040-51
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Professional - Oven Bake Clay - Black, 57g - 1 Block, 8040-9
£3.80
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler Polymer Modelling Clay FIMO Professional – Oven-bake – Bordeaux 57 g (8040-23)
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Professional - Oven Bake Clay - True Yellow, 57g - 1 Block, 8040-100
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler FIMO Professional Polymer Modelling Clay – Oven-Bake – Carmine 57 g (1 block, 8040-29)
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Polymer Modelling Clay - FIMO Professional - Oven Bake Clay - Chocolate, 57g - 1 Block, 8040-77
£6.99
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler Polymer Modelling Clay - FIMO Professional - Oven-bake - Terracotta 57 g (8040-74)
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
Staedtler Fimo Professional 8724 06 PB Cookie Cutter Bunting Set of 3 Metal
£10.78
Amazon-marketplace.co.uk
Delivery from £4.49
Staedtler Polymer Modelling Clay FIMO Professional Oven Bake Royal Blue 57g Block 8040-3
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER Fimo Professional 8724 05 PB Cutters Navette Set of 3 Metal
£5.13
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler Polymer Modelling Clay FIMO Professional - Oven-Bake - True Green 57g 1 Block (8040-500)
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
STAEDTLER 8004-432 FIMO Professional Oven-Hardening Polymer Modelling Clay - Rose (1 x 85g Block)
£8.99
Amazon-marketplace.co.uk
Free Delivery
Staedtler Polymer Modelling Clay FIMO Professional – Oven-bake – Purple 57 g – 1 Block (8040-6)
£3.50
amazon.co.uk
Free Delivery
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- next page
🤖 Ask ChatGPT
🛍️ What are the most important purchase criteria?
💰 Tell me the best deals!
📋 Create a short summary!
Informations about "staedtler fimo professional"
Compare 269 offers for your search.
Pricehunter was able to locate products in 49 categories, ranging from £3.41 to £57.61.
About "staedtler fimo professional"
- In total, Pricehunter was able to locate 6 offers, from web-shops such as amazon.co.uk, ebay.co.uk, onbuy.com and Amazon-marketplace.co.uk.
- After having chosen your supplier you may also choose the delivery company. 3 delivery companies are available Staedtler, Fimo and & Other Stories being the most popular.
- The most offers (63) were found in the price range from £3.00 to £3.99.
- Customers who looked for this item also found interesting.
- With our extensive colour palette you can select your favourite colour for your article. Of the available 13 shades White is the most frequently chosen.
Don't forget your voucher code:
Report Illegal Concerns
You are about to report a violation based on the EU Digital Services Act (DSA).